DSEP30-03AS
IXYS CorporationIXYS Corporation
DSEP30-03AS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSEP30-03AS
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 300V 30A TO247AD
Duomenų lapai: DSEP30-03AS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
DSEP30-03AS specifikacijos
Dalies numeris DSEP30-03AS Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas DIODE GEN PURP 300V 30A TO247AD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 84757 pcs Duomenų lapas DSEP30-03AS.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.55V @ 30A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 300V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-247AD Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija HiPerFRED™ Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 22ns
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-3P-3 Full Pack
Veikimo temperatūra - jungtis 175°C (Max) Montavimo tipas Through Hole
Diodo tipas Standard Išsamus aprašymas Diode Standard 300V 30A Through Hole TO-247AD
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 250µA @ 300V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 30A