DSEE15-06CC
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSEE15-06CC
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas DIODE ARRAY 600V 15A ISOPLUS220
Duomenų lapai: DSEE15-06CC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
DSEE15-06CC specifikacijos
Dalies numeris DSEE15-06CC Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas DIODE ARRAY 600V 15A ISOPLUS220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 19132 pcs Duomenų lapas DSEE15-06CC.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.7V @ 15A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 600V
Tiekėjo prietaisų paketas ISOPLUS220™ Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija HiPerDynFRED™ Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 30ns
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė ISOPLUS220™
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 175°C Montavimo tipas Through Hole
Diodo tipas Standard Diodų konfigūracija 1 Pair Series Connection
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 600V 15A Through Hole ISOPLUS220™ Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100µA @ 600V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 15A