DSB30C30PB
IXYS CorporationIXYS Corporation
DSB30C30PB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSB30C30PB
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V TO220AB
Duomenų lapai: DSB30C30PB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
DSB30C30PB specifikacijos
Dalies numeris DSB30C30PB Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V TO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 76543 pcs Duomenų lapas DSB30C30PB.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 510mV @ 15A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 30V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 30V 15A Through Hole TO-220-3 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 10mA @ 30V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 15A