DSA90C200HR
IXYS CorporationIXYS Corporation
DSA90C200HR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSA90C200HR
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V ISO247
Duomenų lapai: DSA90C200HR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
30 pcs
  • Pranešimas
DSA90C200HR specifikacijos
Dalies numeris DSA90C200HR Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V ISO247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 18669 pcs Duomenų lapas DSA90C200HR.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 910mV @ 45A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 200V
Tiekėjo prietaisų paketas ISO247 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-3 Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 175°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 45A Through Hole TO-247-3
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 2mA @ 200V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 45A