DSA60C60HB
IXYS CorporationIXYS Corporation
DSA60C60HB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSA60C60HB
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO247AD
Duomenų lapai: DSA60C60HB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
30 pcs
  • Pranešimas
DSA60C60HB specifikacijos
Dalies numeris DSA60C60HB Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO247AD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 34105 pcs Duomenų lapas DSA60C60HB.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 840mV @ 30A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 60V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-247AD Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-3 Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 175°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 60V 30A Through Hole TO-247-3 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 500nA @ 60V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 30A