DSA30C200PB
IXYS CorporationIXYS Corporation
DSA30C200PB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSA30C200PB
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO220
Duomenų lapai: DSA30C200PB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
DSA30C200PB specifikacijos
Dalies numeris DSA30C200PB Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 56261 pcs Duomenų lapas DSA30C200PB.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 940mV @ 15A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 200V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 175°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 15A Through Hole TO-220-3 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 250µA @ 200V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 15A