DSA2I100SB
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSA2I100SB
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMB
Duomenų lapai: DSA2I100SB.pdf
  • Pranešimas
DSA2I100SB specifikacijos
Dalies numeris DSA2I100SB Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5534 pcs Duomenų lapas DSA2I100SB.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 790mV @ 2A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas SMB (DO-214AA) Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 175°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Išsamus aprašymas Diode Schottky 100V 2A Surface Mount SMB (DO-214AA) Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 10µA @ 100V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 2A Talpa @ Vr, F -