DPG60C200QB
IXYS CorporationIXYS Corporation
DPG60C200QB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DPG60C200QB
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas DIODE ARRAY GP 200V 30A TO3P
Duomenų lapai: DPG60C200QB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
  • Pranešimas
DPG60C200QB specifikacijos
Dalies numeris DPG60C200QB Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas DIODE ARRAY GP 200V 30A TO3P "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 53267 pcs Duomenų lapas DPG60C200QB.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.34V @ 30A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 200V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-3P Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija HiPerFRED²™ Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 35ns
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė TO-3P-3, SC-65-3
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 175°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 32 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Standard
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 200V 30A Through Hole TO-3P-3, SC-65-3
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1µA @ 200V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 30A