DPG30C300PB
IXYS CorporationIXYS Corporation
DPG30C300PB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DPG30C300PB
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas DIODE ARRAY GP 300V 15A TO220AB
Duomenų lapai: DPG30C300PB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
DPG30C300PB specifikacijos
Dalies numeris DPG30C300PB Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas DIODE ARRAY GP 300V 15A TO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 49291 pcs Duomenų lapas DPG30C300PB.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.26V @ 15A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 300V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija HiPerFRED™ Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 35ns
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė TO-220-3
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 175°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 32 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Standard
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 300V 15A Through Hole TO-220-3
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1µA @ 300V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 15A