DLA20IM800PC
IXYS CorporationIXYS Corporation
DLA20IM800PC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DLA20IM800PC
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 800V 20A TO263
Duomenų lapai: DLA20IM800PC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
DLA20IM800PC specifikacijos
Dalies numeris DLA20IM800PC Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas DIODE GEN PURP 800V 20A TO263 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 78773 pcs Duomenų lapas DLA20IM800PC.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.2V @ 20A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 800V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-263 (D²Pak) Greitis Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Standard Išsamus aprašymas Diode Standard 800V 20A Surface Mount TO-263 (D²Pak)
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 10µA @ 800V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 20A
Talpa @ Vr, F 4pF @ 400V, 1MHz