DHG40C600PB
IXYS CorporationIXYS Corporation
DHG40C600PB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DHG40C600PB
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas DIODE ARRAY GP 600V 20A TO220AB
Duomenų lapai: DHG40C600PB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
DHG40C600PB specifikacijos
Dalies numeris DHG40C600PB Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas DIODE ARRAY GP 600V 20A TO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 23887 pcs Duomenų lapas DHG40C600PB.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 2.32V @ 20A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 600V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 35ns
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė TO-220-3
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 32 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Standard
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 600V 20A Through Hole TO-220-3
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 30µA @ 600V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 20A