DGSS10-06CC
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DGSS10-06CC
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SCHOTTKY 600V 25A
Duomenų lapai: DGSS10-06CC.pdf
  • Pranešimas
DGSS10-06CC specifikacijos
Dalies numeris DGSS10-06CC Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas DIODE ARRAY SCHOTTKY 600V 25A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4696 pcs Duomenų lapas DGSS10-06CC.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 2.1V @ 10A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 600V
Tiekėjo prietaisų paketas ISOPLUS220™ Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 23ns
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė ISOPLUS220™
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 175°C Montavimo tipas Through Hole
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Series Connection
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Series Connection Schottky 600V 25A Through Hole ISOPLUS220™ Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 250µA @ 600V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 25A