CMA80PD1600NA
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMA80PD1600NA
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOD THYRISTOR DUAL 1600V SOT-227
Duomenų lapai: CMA80PD1600NA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
CMA80PD1600NA specifikacijos
Dalies numeris CMA80PD1600NA Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOD THYRISTOR DUAL 1600V SOT-227 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3406 pcs Duomenų lapas CMA80PD1600NA.pdf
Įtampa - išjungta būsena 1.6kV Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.5V
Struktūra Series Connection - SCR/Diode Serija -
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė SOT-227-4, miniBLOC
Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C (TJ) Skaitiklis, Diodai 1 SCR, 1 Diode
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas SCR Module 1.6kV 126A Series Connection - SCR/Diode Chassis Mount SOT-227-4, miniBLOC
Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 126A Dabartinis - On State (jis (AV)) (maks.) 80A
Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 1070A, 1160A Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 200mA
Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 100mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CMAD6001 TR
CMAD6001 TR
Gamintojai: Central Semiconductor
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 75V 250MA SOD923
Sandelyje: 573917 pcs
parsisiųsti: CMAD6001 TR.pdf
RFQ
CMAF-3000-C
CMAF-3000-C
Gamintojai: Greenlee Communications
apibūdinimas: ADAPTER CURRENT FLEX
Sandelyje: 4686 pcs
parsisiųsti: CMAF-3000-C.pdf
RFQ
CMAQ1
CMAQ1
Gamintojai: Chemtronics
apibūdinimas: SOLDER MASK
Sandelyje: 786 pcs
parsisiųsti: CMAQ1.pdf
CMAF-3000
CMAF-3000
parsisiųsti: CMAF-3000.pdf
CMA6090-10
CMA6090-10
Gamintojai: Crydom
apibūdinimas: SSR RELAY SPST-NO 90A 48-660V
Sandelyje: 406 pcs
parsisiųsti: CMA6090-10.pdf
CMAC
CMAC
Gamintojai: Excelsys Technologies Ltd.
apibūdinimas: CONFIG DC PWR MOD 5V (2.5-6V)