CLA60PD1200NA
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CLA60PD1200NA
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOD THYRISTOR DUAL 1200V SOT-227
Duomenų lapai: CLA60PD1200NA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
CLA60PD1200NA specifikacijos
Dalies numeris CLA60PD1200NA Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOD THYRISTOR DUAL 1200V SOT-227 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4338 pcs Duomenų lapas CLA60PD1200NA.pdf
Įtampa - išjungta būsena 1.2kV Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.5V
Struktūra Series Connection - SCR/Diode Serija -
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė SOT-227-4, miniBLOC
Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C (TJ) Skaitiklis, Diodai 1 SCR, 1 Diode
Montavimo tipas Chassis, Stud Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas SCR Module 1.2kV 94A Series Connection - SCR/Diode Chassis, Stud Mount SOT-227-4, miniBLOC
Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 94A Dabartinis - On State (jis (AV)) (maks.) 60A
Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 1100A, 1190A Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 100mA
Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 40mA