CLA40P1200FC
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CLA40P1200FC
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOD THYRISTOR DUAL 1200V I4-PAC
Duomenų lapai: CLA40P1200FC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
CLA40P1200FC specifikacijos
Dalies numeris CLA40P1200FC Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOD THYRISTOR DUAL 1200V I4-PAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11319 pcs Duomenų lapas CLA40P1200FC.pdf
Įtampa - išjungta būsena 1.2kV Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.5V
Struktūra Series Connection - All SCRs Serija -
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė i4-Pac™-5
Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C (TJ) Skaitiklis, Diodai 2 SCRs
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas SCR Module 1.2kV 63A Series Connection - All SCRs Through Hole i4-Pac™-5
Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 63A Dabartinis - On State (jis (AV)) (maks.) 40A
Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 650A, 700A Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 100mA
Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 50mA