XLP73V352.195860X
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: XLP73V352.195860X
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas OSC VCXO 352.19586MHZ LVPECL SMD
Duomenų lapai: 1.XLP73V352.195860X.pdf2.XLP73V352.195860X.pdf
  • Pranešimas
XLP73V352.195860X specifikacijos
Dalies numeris XLP73V352.195860X Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5604 pcs Duomenų lapas 1.XLP73V352.195860X.pdf2.XLP73V352.195860X.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite VCXO
Dydis / Matmenys 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm) Serija XPRESSO™ FVXO-PC73
Reitingai - Pakuotė Strip
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVPECL
Kiti vardai FVXO-PC73B-352.19586
FVXO-PC73B-352.19586-ND
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.055" (1.40mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas -
Dažnumas 352.19586MHz Išsamus aprašymas 352.19586MHz VCXO LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 120mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -
Bazinis rezonatorius Crystal Absoliutus traukos diapazonas (APR) ±50ppm