XLP736173.370781X
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
XLP736173.370781X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: XLP736173.370781X
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas OSC XO 173.370781MHZ LVPECL SMD
Duomenų lapai: 1.XLP736173.370781X.pdf2.XLP736173.370781X.pdf
  • Pranešimas
XLP736173.370781X specifikacijos
Dalies numeris XLP736173.370781X Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5788 pcs Duomenų lapas 1.XLP736173.370781X.pdf2.XLP736173.370781X.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm) Serija XPRESSO™ FXO-PC73
Reitingai - Pakuotė Strip
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVPECL
Kiti vardai FXO-PC736-173.370781
FXO-PC736-173.370781-ND
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.055" (1.40mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±25ppm
Dažnumas 173.370781MHz Išsamus aprašymas 173.370781MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 120mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -