XLL730133.333333X
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
XLL730133.333333X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: XLL730133.333333X
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas OSC XO 133.333333MHZ LVDS SMD
Duomenų lapai: 1.XLL730133.333333X.pdf2.XLL730133.333333X.pdf
  • Pranešimas
XLL730133.333333X specifikacijos
Dalies numeris XLL730133.333333X Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4234 pcs Duomenų lapas 1.XLL730133.333333X.pdf2.XLL730133.333333X.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm) Serija XPRESSO™ FXO-LC73
Reitingai - Pakuotė Strip
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Kiti vardai FXO-LC730-133.333333
FXO-LC730-133.333333-ND
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.055" (1.40mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±100ppm
Dažnumas 133.333333MHz Išsamus aprašymas 133.333333MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 100mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -