XLH73V060.000000X
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: XLH73V060.000000X
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas OSC VCXO 60.000MHZ HCMOS SMD
Duomenų lapai: 1.XLH73V060.000000X.pdf2.XLH73V060.000000X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
XLH73V060.000000X specifikacijos
Dalies numeris XLH73V060.000000X Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas OSC VCXO 60.000MHZ HCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 54676 pcs Duomenų lapas 1.XLH73V060.000000X.pdf2.XLH73V060.000000X.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite VCXO
Dydis / Matmenys 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm) Serija XPRESSO™ FVXO-HC73
Reitingai - Pakuotė Strip
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis HCMOS
Kiti vardai FVXO-HC73B-60 Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.055" (1.40mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas - Dažnumas 60MHz
Išsamus aprašymas 60MHz VCXO HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 47mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) - Bazinis rezonatorius Crystal
Absoliutus traukos diapazonas (APR) ±50ppm