XLH735125.000000X
IDT, Integrated Device Technology IncIDT, Integrated Device Technology Inc
XLH735125.000000X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: XLH735125.000000X
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas OSC XO 125.000MHZ HCMOS SMD
Duomenų lapai: 1.XLH735125.000000X.pdf2.XLH735125.000000X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
XLH735125.000000X specifikacijos
Dalies numeris XLH735125.000000X Gamintojas IDT, Integrated Device Technology Inc
apibūdinimas OSC XO 125.000MHZ HCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 104878 pcs Duomenų lapas 1.XLH735125.000000X.pdf2.XLH735125.000000X.pdf
Įveskite XO (Standard) Dydis / Matmenys 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)
"Shell" stilius 3.3V Serija XPRESSO™ FXO-HC73
RoHS statusas Cut Tape (CT) Reitingai -
Polarizacija 4-SMD, No Lead Išvestis Enable/Disable
Kiti vardai 631-1138-1 Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas XLH735125.000000X Aukštis - sėdi (maks.) 0.055" (1.40mm)
Dažnio tolerancija ±50ppm Dažnumas - 1 rezultatas -
Dažnumas 125MHz Išplėstas aprašymas 125MHz HCMOS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 3.3V 47mA Enable/Disable
apibūdinimas OSC XO 125.000MHZ HCMOS SMD Dabartinis - tiekimas (maks.) HCMOS
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 47mA