XLH335150.000000I
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
XLH335150.000000I Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: XLH335150.000000I
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas OSC XO 150.000MHZ HCMOS SMD
Duomenų lapai: 1.XLH335150.000000I.pdf2.XLH335150.000000I.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
XLH335150.000000I specifikacijos
Dalies numeris XLH335150.000000I Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas OSC XO 150.000MHZ HCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 46667 pcs Duomenų lapas 1.XLH335150.000000I.pdf2.XLH335150.000000I.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.130" L x 0.102" W (3.30mm x 2.60mm) Serija XPRESSO™ FXO-HC33
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis HCMOS
Kiti vardai 631-1233-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 150MHz Išsamus aprašymas 150MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 55mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -