QS3390QG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QS3390QG8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas MUX 16:8 SH QUICKSWITCH 28-QSOP
Duomenų lapai: 1.QS3390QG8.pdf2.QS3390QG8.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
QS3390QG8 specifikacijos
Dalies numeris QS3390QG8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 97752 pcs Duomenų lapas 1.QS3390QG8.pdf2.QS3390QG8.pdf
Įtampos šaltinio šaltinis Single Supply Įtampa - tiekimas 4.75 V ~ 5.25 V
Įveskite Multiplexer/Demultiplexer Tiekėjo prietaisų paketas 28-QSOP
Serija - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 28-SSOP (0.154", 3.90mm Width) Kiti vardai 800-1740-6
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount