M902-01-187.5000
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M902-01-187.5000
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas OSC VCSO 187.5MHZ LVPECL SMD
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
M902-01-187.5000 specifikacijos
Dalies numeris M902-01-187.5000 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas OSC VCSO 187.5MHZ LVPECL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4554 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite VCSO (SAW)
Dydis / Matmenys 0.354" L x 0.354" W (9.00mm x 9.00mm) Serija M902-1
Reitingai - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 32-CLCC Išvestis LVPECL
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.79mm) Funkcija -
Dažnio stabilumas - Dažnumas 187.5MHz
Išsamus aprašymas 187.5MHz VCSO (SAW) LVPECL Oscillator 3.3V 32-CLCC Dabartinis - tiekimas (maks.) -
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) - Bazinis rezonatorius Crystal
Absoliutus traukos diapazonas (APR) -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
M9006014 BL002
M9006014 BL002
Gamintojai: Alpha Wire
apibūdinimas: CABLE 2COND 16AWG BLUE 500'
Sandelyje: 5592 pcs
parsisiųsti: M9006014 BL002.pdf
RFQ
M9020011 NC005
M9020011 NC005
Gamintojai: Alpha Wire
apibūdinimas: CABLE 2COND 20AWG SHLD 100'
Sandelyje: 5344 pcs
parsisiųsti: M9020011 NC005.pdf
RFQ
M9006014 BL001
M9006014 BL001
apibūdinimas: CABLE 2COND 16AWG BLUE 1000'
parsisiųsti: M9006014 BL001.pdf
M902-01-187.5000T
M902-01-187.5000T
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: OSC VCSO 187.5MHZ LVPECL SMD