IDT79RV4700-150DP
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IDT79RV4700-150DP
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC MPU MIPS-I 150MHZ 208QFP
Duomenų lapai: IDT79RV4700-150DP.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
IDT79RV4700-150DP specifikacijos
Dalies numeris IDT79RV4700-150DP Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas IC MPU MIPS-I 150MHZ 208QFP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5198 pcs Duomenų lapas IDT79RV4700-150DP.pdf
Įtampa - I / O 3.3V USB -
Tiekėjo prietaisų paketas 208-PQFP (28x28) Greitis 150MHz
Serija - Saugumo savybės -
SATA - RAM valdikliai -
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 208-BFQFP Exposed Pad
Kiti vardai 79RV4700-150DP Darbinė temperatūra 0°C ~ 85°C (TC)
Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 64-Bit Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Grafinis pagreitis No
Ethernet - Vaizdo ir sąsajos valdikliai -
Išsamus aprašymas MIPS-I Microprocessor IC - 1 Core, 64-Bit 150MHz 208-PQFP (28x28) Pagrindinis procesorius MIPS-I