IDT79RC32V333-100DH
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IDT79RC32V333-100DH
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC MPU INTERPRISE 100MHZ 208QFP
Duomenų lapai: IDT79RC32V333-100DH.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
IDT79RC32V333-100DH specifikacijos
Dalies numeris IDT79RC32V333-100DH Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas IC MPU INTERPRISE 100MHZ 208QFP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5230 pcs Duomenų lapas IDT79RC32V333-100DH.pdf
Įtampa - I / O 3.3V USB -
Tiekėjo prietaisų paketas 208-PQFP (28x28) Greitis 100MHz
Serija Interprise™ Saugumo savybės -
SATA - RAM valdikliai SDRAM
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 208-BFQFP
Kiti vardai 79RC32V333-100DH Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)
Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Grafinis pagreitis No
Ethernet - Vaizdo ir sąsajos valdikliai -
Išsamus aprašymas MIPS-II Microprocessor IC Interprise™ 1 Core, 32-Bit 100MHz 208-PQFP (28x28) Pagrindinis procesorius MIPS-II
Bendro procesoriai / DSP - Bazinės dalies numeris 79RC32
Papildomos sąsajos PCI, SPI, UART
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
IDT79RC32V332-150DH
IDT79RC32V332-150DH
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC MPU INTERPRISE 150MHZ 208QFP
Sandelyje: 5919 pcs
parsisiųsti: IDT79RC32V332-150DH.pdf
RFQ
IDT79RC32V333-133DHI
IDT79RC32V333-133DHI
apibūdinimas: IC MPU INTERPRISE 133MHZ 208QFP
Sandelyje: 6005 pcs
parsisiųsti: IDT79RC32V333-133DHI.pdf
RFQ
IDT79RC32V333-100DHG
IDT79RC32V333-100DHG
apibūdinimas: IC MPU INTERPRISE 100MHZ 208QFP
parsisiųsti: IDT79RC32V333-100DHG.pdf
parsisiųsti: IDT79RC32V332-133DH.pdf
IDT79RC32V333-100DHI
IDT79RC32V333-100DHI