IDT79RC32T351-100DH
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IDT79RC32T351-100DH
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC MPU INTERPRISE 100MHZ 208QFP
Duomenų lapai: IDT79RC32T351-100DH.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
IDT79RC32T351-100DH specifikacijos
Dalies numeris IDT79RC32T351-100DH Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas IC MPU INTERPRISE 100MHZ 208QFP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4407 pcs Duomenų lapas IDT79RC32T351-100DH.pdf
Įtampa - I / O 2.5V, 3.3V USB USB 1.1 (1)
Tiekėjo prietaisų paketas 208-PQFP (28x28) Greitis 100MHz
Serija Interprise™ Saugumo savybės -
SATA - RAM valdikliai SDRAM
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 208-BFQFP
Kiti vardai 79RC32T351-100DH Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)
Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Grafinis pagreitis No
Ethernet 10/100 Mbps (1) Vaizdo ir sąsajos valdikliai -
Išsamus aprašymas MIPS-II Microprocessor IC Interprise™ 1 Core, 32-Bit 100MHz 208-PQFP (28x28) Pagrindinis procesorius MIPS-II