IDT79R3041-33PFG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT79R3041-33PFG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IDT79R3041-33PFG
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC MPU MIPS-I 33MHZ 100TQFP
Duomenų lapai: IDT79R3041-33PFG.pdf
  • Pranešimas
IDT79R3041-33PFG specifikacijos
Dalies numeris IDT79R3041-33PFG Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas IC MPU MIPS-I 33MHZ 100TQFP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5451 pcs Duomenų lapas IDT79R3041-33PFG.pdf
Įtampa - I / O 5.0V USB -
Tiekėjo prietaisų paketas 100-TQFP (14x14) Greitis 33MHz
Serija - Saugumo savybės -
SATA - RAM valdikliai DRAM
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 100-LQFP
Kiti vardai 79R3041-33PFG Darbinė temperatūra 0°C ~ 85°C (TC)
Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Grafinis pagreitis No
Ethernet - Vaizdo ir sąsajos valdikliai -
Išsamus aprašymas MIPS-I Microprocessor IC - 1 Core, 32-Bit 33MHz 100-TQFP (14x14) Pagrindinis procesorius MIPS-I