IDT72V3684L10PFG
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IDT72V3684L10PFG
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO 32768X36 10NS 128QFP
Duomenų lapai: IDT72V3684L10PFG.pdf
  • Pranešimas
IDT72V3684L10PFG specifikacijos
Dalies numeris IDT72V3684L10PFG Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4184 pcs Duomenų lapas IDT72V3684L10PFG.pdf
Įtampa - tiekimas 3.15V ~ 3.45V Tiekėjo prietaisų paketas 128-TQFP (14x20)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 128-LQFP Kiti vardai 72V3684L10PFG
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 1.125M (16K x 36 x 2)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Funkcija Synchronous
FWFT palaikymas Yes Išsiplėtimo tipas Width
Duomenų perdavimo sparta 100MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 400mA