IDT72V36102L10PFG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT72V36102L10PFG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IDT72V36102L10PFG
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO 262KX18 10NS 120QFP
Duomenų lapai: IDT72V36102L10PFG.pdf
  • Pranešimas
IDT72V36102L10PFG specifikacijos
Dalies numeris IDT72V36102L10PFG Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5142 pcs Duomenų lapas IDT72V36102L10PFG.pdf
Įtampa - tiekimas 3.15V ~ 3.45V Tiekėjo prietaisų paketas 120-TQFP (14x14)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus No
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 120-LQFP Kiti vardai 72V36102L10PFG
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 4.5M (64K x 36 x 2)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Funkcija Synchronous
FWFT palaikymas Yes Išsiplėtimo tipas Width
Duomenų perdavimo sparta 100MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 400mA