IDT71V65802S100PF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT71V65802S100PF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IDT71V65802S100PF
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 9M PARALLEL 100TQFP
Duomenų lapai: IDT71V65802S100PF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
IDT71V65802S100PF specifikacijos
Dalies numeris IDT71V65802S100PF Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5511 pcs Duomenų lapas IDT71V65802S100PF.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis - Įtampa - tiekimas 3.135 V ~ 3.465 V
Technologija SRAM - Synchronous ZBT Tiekėjo prietaisų paketas 100-TQFP (14x14)
Serija - Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 100-LQFP Kiti vardai 71V65802S100PF
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 9Mb (512K x 18) Parallel 100MHz 5ns 100-TQFP (14x14) Laikrodžio dažnis 100MHz