IDT71V65602S150PFG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT71V65602S150PFG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IDT71V65602S150PFG
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 9M PARALLEL 100TQFP
Duomenų lapai: IDT71V65602S150PFG.pdf
  • Pranešimas
IDT71V65602S150PFG specifikacijos
Dalies numeris IDT71V65602S150PFG Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4057 pcs Duomenų lapas IDT71V65602S150PFG.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis - Įtampa - tiekimas 3.135 V ~ 3.465 V
Technologija SRAM - Synchronous ZBT Tiekėjo prietaisų paketas 100-TQFP (14x14)
Serija - Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 100-LQFP Kiti vardai 71V65602S150PFG
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties tipas Volatile
Atminties dydis 9Mb (256K x 36) Atminties sąsaja Parallel
Atminties formatas SRAM "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 9Mb (256K x 36) Parallel 150MHz 3.8ns 100-TQFP (14x14) Laikrodžio dažnis 150MHz