IDT71V3576S150PF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT71V3576S150PF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IDT71V3576S150PF
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 4.5M PARALLEL 100TQFP
Duomenų lapai: IDT71V3576S150PF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
IDT71V3576S150PF specifikacijos
Dalies numeris IDT71V3576S150PF Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4121 pcs Duomenų lapas IDT71V3576S150PF.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis - Įtampa - tiekimas 3.135 V ~ 3.465 V
Technologija SRAM - Synchronous Tiekėjo prietaisų paketas 100-TQFP (14x14)
Serija - Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 100-LQFP Kiti vardai 71V3576S150PF
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties tipas Volatile
Atminties dydis 4.5Mb (128K x 36) Atminties sąsaja Parallel
Atminties formatas SRAM "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Išsamus aprašymas SRAM - Synchronous Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 150MHz 3.8ns 100-TQFP (14x14) Laikrodžio dažnis 150MHz