IDT71V35761SA166BQ
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT71V35761SA166BQ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IDT71V35761SA166BQ
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 4.5M PARALLEL 165CABGA
Duomenų lapai: 1.IDT71V35761SA166BQ.pdf2.IDT71V35761SA166BQ.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
IDT71V35761SA166BQ specifikacijos
Dalies numeris IDT71V35761SA166BQ Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5020 pcs Duomenų lapas 1.IDT71V35761SA166BQ.pdf2.IDT71V35761SA166BQ.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis - Įtampa - tiekimas 3.135 V ~ 3.465 V
Technologija SRAM - Synchronous Tiekėjo prietaisų paketas 165-CABGA (13x15)
Serija - Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 165-TBGA Kiti vardai 71V35761SA166BQ
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties tipas Volatile
Atminties dydis 4.5Mb (128K x 36) Atminties sąsaja Parallel
Atminties formatas SRAM "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Išsamus aprašymas SRAM - Synchronous Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 166MHz 3.5ns 165-CABGA (13x15) Laikrodžio dažnis 166MHz