IDT71T75802S133PF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT71T75802S133PF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IDT71T75802S133PF
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 18M PARALLEL 100TQFP
Duomenų lapai: IDT71T75802S133PF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
IDT71T75802S133PF specifikacijos
Dalies numeris IDT71T75802S133PF Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4421 pcs Duomenų lapas IDT71T75802S133PF.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis - Įtampa - tiekimas 2.375 V ~ 2.625 V
Technologija SRAM - Synchronous ZBT Tiekėjo prietaisų paketas 100-TQFP (14x14)
Serija - Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 100-LQFP Kiti vardai 71T75802S133PF
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties tipas Volatile
Atminties dydis 18Mb (1M x 18) Atminties sąsaja Parallel
Atminties formatas SRAM "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Išsamus aprašymas SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 18Mb (1M x 18) Parallel 133MHz 4.2ns 100-TQFP (14x14) Laikrodžio dažnis 133MHz