IDT71P74604S167BQ
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT71P74604S167BQ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IDT71P74604S167BQ
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 18M PARALLEL 165CABGA
Duomenų lapai: IDT71P74604S167BQ.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
IDT71P74604S167BQ specifikacijos
Dalies numeris IDT71P74604S167BQ Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5187 pcs Duomenų lapas IDT71P74604S167BQ.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis - Įtampa - tiekimas 1.7 V ~ 1.9 V
Technologija SRAM - Synchronous, QDR II Tiekėjo prietaisų paketas 165-CABGA (13x15)
Serija - Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 165-TBGA Kiti vardai 71P74604S167BQ
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties tipas Volatile
Atminties dydis 18Mb (512K x 36) Atminties sąsaja Parallel
Atminties formatas SRAM "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Išsamus aprašymas SRAM - Synchronous, QDR II Memory IC 18Mb (512K x 36) Parallel 167MHz 8.4ns 165-CABGA (13x15) Laikrodžio dažnis 167MHz