IDT71P71804S167BQG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT71P71804S167BQG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IDT71P71804S167BQG
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 18M PARALLEL 165CABGA
Duomenų lapai: IDT71P71804S167BQG.pdf
  • Pranešimas
IDT71P71804S167BQG specifikacijos
Dalies numeris IDT71P71804S167BQG Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4080 pcs Duomenų lapas IDT71P71804S167BQG.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis - Įtampa - tiekimas 1.7 V ~ 1.9 V
Technologija SRAM - Synchronous, DDR II Tiekėjo prietaisų paketas 165-CABGA (13x15)
Serija - Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 165-TBGA Kiti vardai 71P71804S167BQG
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties tipas Volatile
Atminties dydis 18Mb (1M x 18) Atminties sąsaja Parallel
Atminties formatas SRAM "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas SRAM - Synchronous, DDR II Memory IC 18Mb (1M x 18) Parallel 167MHz 8.4ns 165-CABGA (13x15) Laikrodžio dažnis 167MHz