IDT71016S15YI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT71016S15YI Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IDT71016S15YI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 1M PARALLEL 44SOJ
Duomenų lapai: IDT71016S15YI.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
IDT71016S15YI specifikacijos
Dalies numeris IDT71016S15YI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5287 pcs Duomenų lapas IDT71016S15YI.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 15ns Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V
Technologija SRAM - Asynchronous Tiekėjo prietaisų paketas 44-SOJ
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 44-BSOJ (0.400", 10.16mm Width) Kiti vardai 71016S15YI
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount