IDT71016S12Y8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT71016S12Y8 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IDT71016S12Y8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 1M PARALLEL 44SOJ
Duomenų lapai: IDT71016S12Y8.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
IDT71016S12Y8 specifikacijos
Dalies numeris IDT71016S12Y8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5634 pcs Duomenų lapas IDT71016S12Y8.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 12ns Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V
Technologija SRAM - Asynchronous Tiekėjo prietaisų paketas 44-SOJ
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 44-BSOJ (0.400", 10.16mm Width) Kiti vardai 71016S12Y8
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount