IDT6116SA45TPG
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IDT6116SA45TPG
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 16K PARALLEL 24DIP
Duomenų lapai: IDT6116SA45TPG.pdf
  • Pranešimas
IDT6116SA45TPG specifikacijos
Dalies numeris IDT6116SA45TPG Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5216 pcs Duomenų lapas IDT6116SA45TPG.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 45ns Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V
Technologija SRAM - Asynchronous Tiekėjo prietaisų paketas 24-PDIP
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 24-DIP (0.300", 7.62mm) Kiti vardai 6116SA45TPG
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Montavimo tipas Through Hole