IDT3CP0C02-30NSGET
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT3CP0C02-30NSGET Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IDT3CP0C02-30NSGET
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC OSC PROG TIMER 30MHZ 4-VFQFPN
Duomenų lapai: IDT3CP0C02-30NSGET.pdf
  • Pranešimas
IDT3CP0C02-30NSGET specifikacijos
Dalies numeris IDT3CP0C02-30NSGET Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas IC OSC PROG TIMER 30MHZ 4-VFQFPN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5090 pcs Duomenų lapas IDT3CP0C02-30NSGET.pdf
Įtampa - tiekimas 1.62 V ~ 3.6 V Įveskite Programmable Timer
Tiekėjo prietaisų paketas 4-VFQFPN (5x3.2) Serija -
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 4-VDFN
Kiti vardai 800-2041-6 Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dažnumas 30MHz
Išsamus aprašymas Programmable Timer IC 30MHz 4-VFQFPN (5x3.2) Dabartinis - tiekimas 2.5mA
Grafas - Bazinės dalies numeris IDT3CP0C02
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
IDT3CP0C02-30NSGE
IDT3CP0C02-30NSGE
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC OSC PROG TIMER 30MHZ 4-VFQFPN