IDT23S09T-1DC
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IDT23S09T-1DC
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC CLK BUFFER ZD 2.5V 16-SOIC
Duomenų lapai: 1.IDT23S09T-1DC.pdf2.IDT23S09T-1DC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
IDT23S09T-1DC specifikacijos
Dalies numeris IDT23S09T-1DC Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas IC CLK BUFFER ZD 2.5V 16-SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4850 pcs Duomenų lapas 1.IDT23S09T-1DC.pdf2.IDT23S09T-1DC.pdf
Įtampa - tiekimas 2.3 V ~ 2.7 V Įveskite Zero Delay Buffer
Tiekėjo prietaisų paketas 16-SOIC Serija -
Santykis - įvestis: išvestis 1:9 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PLL Yes with Bypass
Išvestis CMOS, LVTTL Kiti vardai 23S09T-1DC
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įvestis LVTTL
Dažnumas - maks 133MHz Skirstytuvas / daugiklis No/No