IDT23S05T-1DC
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IDT23S05T-1DC
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC CLK BUFFER PL ZD 8-SOIC
Duomenų lapai: 1.IDT23S05T-1DC.pdf2.IDT23S05T-1DC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
IDT23S05T-1DC specifikacijos
Dalies numeris IDT23S05T-1DC Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5706 pcs Duomenų lapas 1.IDT23S05T-1DC.pdf2.IDT23S05T-1DC.pdf
Įtampa - tiekimas 2.3 V ~ 2.7 V Įveskite Zero Delay Buffer
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC Serija -
Santykis - įvestis: išvestis 1:5 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PLL Yes with Bypass
Išvestis CMOS, LVTTL Kiti vardai 23S05T-1DC
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įvestis LVTTL
Dažnumas - maks 133MHz Skirstytuvas / daugiklis No/No