FS1012-1001-LQ
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
FS1012-1001-LQ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FS1012-1001-LQ
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas THERMAL MASS FLOW SENSOR
Duomenų lapai: FS1012-1001-LQ.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
FS1012-1001-LQ specifikacijos
Dalies numeris FS1012-1001-LQ Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas THERMAL MASS FLOW SENSOR "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3116 pcs Duomenų lapas FS1012-1001-LQ.pdf
Įtampa - įėjimas 3 V ~ 5.6 V Perjungti funkciją / reitingą -
Serija FS1012 Jautrumo diapazonas 0 ~ 0.5 SLPM
Uosto dydis Male, 0.232" (5.90mm) Kiti vardai 800-3794
Darbinė temperatūra 0°C ~ 85°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - kūnas Silicon Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Srauto jutiklio tipas Liquid Išsamus aprašymas Liquid Flow Sensor 0 ~ 0.5 SLPM Male, 0.232" (5.90mm) Silicon
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FS1012-1100-NG
FS1012-1100-NG
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: THERMAL MASS FLOW SENSOR
Sandelyje: 3110 pcs
parsisiųsti: FS1012-1100-NG.pdf
RFQ
Sandelyje: 2889 pcs
parsisiųsti: FS1012-1020-NG.pdf
RFQ
FS1025
FS1025
apibūdinimas: LIQUID FLOW SENSOR MODULE, AMPLI
parsisiųsti: FS1025.pdf
FS100R17KS4F
FS100R17KS4F
Gamintojai: International Rectifier (Infineon Technologies)
apibūdinimas: IGBT MODULE VCES 600V 100A
Sandelyje: 71 pcs
parsisiųsti:
FS100R17N3E4B11BOSA1
FS100R17N3E4B11BOSA1
Sandelyje: 653 pcs
parsisiųsti: FS100R17N3E4B11BOSA1.pdf
parsisiųsti: FS1023.pdf
FS100R17N3E4BOSA1
FS100R17N3E4BOSA1
apibūdinimas: IGBT MODULE 1700V 100A