ADC1213S080HN-C1
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ADC1213S080HN-C1
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC ADC 12BIT 1CH 80MSPS 32HVQFN
Duomenų lapai: ADC1213S080HN-C1.pdf
  • Pranešimas
ADC1213S080HN-C1 specifikacijos
Dalies numeris ADC1213S080HN-C1 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4842 pcs Duomenų lapas ADC1213S080HN-C1.pdf
Įtampa - tiekimas, skaitmeninis 1.65 V ~ 1.95 V Įtampa - tiekimas, analoginis 2.85 V ~ 3.4 V
Tiekėjo prietaisų paketas 32-HVQFN (7x7) Serija -
Atrankos norma (per sekundę) 80M Nuorodos tipas External, Internal
Santykis - S / H: ADC 1:1 Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 32-VFQFN Exposed Pad Kiti vardai IDTADC1213S080HN-C1
IDTADC1213S080HN-C1-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Įėjimų skaičius 1
Bitų skaičius 12 A / D keitiklių skaičius 1
Įvesties tipas Differential, Single Ended funkcijos -
Konfigūracija S/H-ADC Architektūra Pipelined
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ADC1213S080HN/C1:5
ADC1213S080HN/C1:5
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC ADC 80MHZ SOT1152-1