90E36AERGI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 90E36AERGI8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC ENERGY POLYPH METER 48-TQFP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
90E36AERGI8 specifikacijos
Dalies numeris 90E36AERGI8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5829 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 2.8V ~ 3.6V Įtampa - I / O maža 0.4V, 0.8V
Įtampa - I / O aukšta 2.8V, 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 48-TQFP (7x7)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 48-TQFP Kiti vardai IDT90E36AERGI8
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Matuoklio tipas 3 Phase
Matavimo klaida 0.5% "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įvesties varža 50 kOhm, 80 kOhm, 120 kOhm Išsamus aprašymas 3 Phase Meter IC 48-TQFP (7x7)