90E24PYGI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 90E24PYGI8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC ENERGY METERING 28SSOP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
90E24PYGI8 specifikacijos
Dalies numeris 90E24PYGI8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5011 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 2.8V ~ 3.6V Įtampa - I / O maža 0.4V, 0.8V
Įtampa - I / O aukšta 2.4V, 3.9V, 6.2V Tiekėjo prietaisų paketas 28-SSOP
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Kiti vardai IDT90E24PYGI8
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Matuoklio tipas Single Phase
Matavimo klaida 0.5% "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įvesties varža 1 kOhm, 50 kOhm Išsamus aprašymas Single Phase Meter IC 28-SSOP