8N4SV76EC-0140CDI
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8N4SV76EC-0140CDI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC OSC VCXO 133.333333MHZ 6-CLCC
Duomenų lapai: 1.8N4SV76EC-0140CDI.pdf2.8N4SV76EC-0140CDI.pdf
  • Pranešimas
8N4SV76EC-0140CDI specifikacijos
Dalies numeris 8N4SV76EC-0140CDI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5007 pcs Duomenų lapas 1.8N4SV76EC-0140CDI.pdf2.8N4SV76EC-0140CDI.pdf
Įtampa - tiekimas 3.135 V ~ 3.465 V Įveskite VCXO
Tiekėjo prietaisų paketas 6-CLCC (7x5) Serija FemtoClock® NG
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 6-CLCC
Kiti vardai IDT8N4SV76EC-0140CDI
IDT8N4SV76EC-0140CDI-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dažnumas 133.333333MHz
Išsamus aprašymas VCXO IC 133.333333MHz 6-CLCC (7x5) Dabartinis - tiekimas 140mA