8N4DV85LC-0140CDI
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8N4DV85LC-0140CDI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
Duomenų lapai: 1.8N4DV85LC-0140CDI.pdf2.8N4DV85LC-0140CDI.pdf
  • Pranešimas
8N4DV85LC-0140CDI specifikacijos
Dalies numeris 8N4DV85LC-0140CDI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4912 pcs Duomenų lapas 1.8N4DV85LC-0140CDI.pdf2.8N4DV85LC-0140CDI.pdf
Įtampa - tiekimas 2.375 V ~ 2.625 V Įveskite VCXO
Tiekėjo prietaisų paketas 6-CLCC (7x5) Serija FemtoClock® NG
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 6-CLCC
Kiti vardai IDT8N4DV85LC-0140CDI
IDT8N4DV85LC-0140CDI-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dažnumas 133.333333MHz, 140MHz
Išsamus aprašymas VCXO IC 133.333333MHz, 140MHz 6-CLCC (7x5) Dabartinis - tiekimas 136mA