8N3SV75EC-0100CDI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8N3SV75EC-0100CDI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC
Duomenų lapai: 1.8N3SV75EC-0100CDI.pdf2.8N3SV75EC-0100CDI.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
364 pcs
  • Pranešimas
8N3SV75EC-0100CDI specifikacijos
Dalies numeris 8N3SV75EC-0100CDI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5489 pcs Duomenų lapas 1.8N3SV75EC-0100CDI.pdf2.8N3SV75EC-0100CDI.pdf
Įtampa - tiekimas 3.135 V ~ 3.465 V Įveskite VCXO
Tiekėjo prietaisų paketas 6-CLCC (7x5) Serija FemtoClock® NG
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 6-CLCC
Kiti vardai IDT8N3SV75EC-0100CDI
IDT8N3SV75EC-0100CDI-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dažnumas 100MHz
Išsamus aprašymas VCXO IC 100MHz 6-CLCC (7x5) Dabartinis - tiekimas 130mA