8N3DV85EC-0131CDI
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8N3DV85EC-0131CDI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
Duomenų lapai: 1.8N3DV85EC-0131CDI.pdf2.8N3DV85EC-0131CDI.pdf
  • Pranešimas
8N3DV85EC-0131CDI specifikacijos
Dalies numeris 8N3DV85EC-0131CDI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 6323 pcs Duomenų lapas 1.8N3DV85EC-0131CDI.pdf2.8N3DV85EC-0131CDI.pdf
Įtampa - tiekimas 3.135 V ~ 3.465 V Įveskite VCXO
Tiekėjo prietaisų paketas 6-CLCC (7x5) Serija FemtoClock® NG
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 6-CLCC
Kiti vardai IDT8N3DV85EC-0131CDI
IDT8N3DV85EC-0131CDI-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dažnumas 114.285MHz, 114.285MHz
Išsamus aprašymas VCXO IC 114.285MHz, 114.285MHz 6-CLCC (7x5) Dabartinis - tiekimas 130mA